Pagaliau reikalai, susiję su kompiuteriu, pajudėjo į priekį ;) o, tuo tarpu ir ruduo atkeliavo į mūsų kiemus :/
Kadangi sugedus kompiuteriui teko keisti planus ir dėl šio tinklaraščio rašymo. Tad kiek paveluotai noriu pristatyti, jau visiems gerai žinomą itališką desertą - Tiramisu (it. Tiramisù).
Man šis desertas savo gaivumu ir lengvumu (nors ir riebokas) primena vasarą, o ir gaminimas yra labai paprastas. Internete pilna šio deserto receptų (aišku visi jie tokie patys ar kiek skiriasi ingredientai ar jų kiekiai). Gamindama šį desertą laikausi klasikinio recepto: mascarpone sūris, grietinėlė, cukrus, damų piršteliai, kava, kakava/šokolado drožlės. Šį receptą esu šiek tiek pakoregavusi, į jį nededu kiaušinių, nes tiesiog žali kiaušiniai man atgrasiai atrodo. Be to kartais jį pagardinu kokiu nors skaniu likeriu (įpilu į kavą, kurioje mirkau damų pirštelius) :)
Šiam kartui tiek :) Gražaus sekmadienio vakaro ir įdomių krepšinio rungtynių ;)
Iki.


Komentarų nėra:
Rašyti komentarą